Seçim 2015

Seçim sathı mahalline girdik, 7 Haziran 2015 tarihinde genel seçimler oy kullanmak üzere sandık başına gideceğiz. Liderler miting meydanlarına indiler. Seçim vaatleri havada uçuşuyor. Vatandaş ne yapacağı konusunda bazı tereddütler yaşıyor ister istemez, çünkü meydanlarda atış serbest. Boş vaatlerin karın doyurmayacağını, vatandaşta biliyor.

Habercilik incelik ve ustalıktır

Son derece hassas bir dönemdeyiz şuanda. Bu dönemde habercilikte incelik istiyor, ustalık istiyor. Habertürk televizyonu, seçim 2015 için hazırlıklarına başlamış durumda. Tüm detayların izleyiciyle sağlıklı bir şekilde buluşması için, son derece profesyonel bir ekip kuruldu. Tarafsız ve objektif haberciliğin merkezi konumunda olan Habertürk televizyonu, seçimlerde yine sizlerin tercihi olacak.

habertürk yayın akışı

habertürk yayın akışı

Seçim yasaklarından hemen sonra yayına girecek olan seçim 2015 programı, en doğru seçim sonuçlarını sizlerle buluşturacaktır. Yayınlarla alakalı programlar için habertürk yayın akışı, sizlere yeterlidir. Burada yer alan programlar, takip etmeniz açısından sizlere kolaylık verecektir. Seçim döneminde her yayına güvenilmez, yanlı ve yandaş yayıncılık yapan habercilikten ise, tarafsız ve işini doğru yapan habercileri izlemeniz sizlere yakışan olacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir