Seçtiğiniz Kıyafetiniz İle Bir Beden Daha Küçük Görünün

Büyük beden giyinen kadınların korkulu rüyası kilolu görünmektir. Bu histen kurtulmak için seçtiğiniz kıyafete göre bir beden küçük görünebilirsiniz. Bunu derken tabi ki de gidin kendinize bir beden küçük kıyafet alın demiyoruz bu seferde her yerinizden etler fışkırır ve daha pasif bir görüntü de olur. Bir beden küçülmek derken demek istediğimiz görünüm olarak bir beden küçük görünme durumudur.

Nasıl Zayıf ve Zarif Görünebilirim?

Aslında birkaç püf nokta ile olağan üstü görünebilir ve kilolarınızı profesyonelce saklayabilirsiniz. Mesele etek seçimlerinde bol kesim yüksek bel etekler hem kalçanızı hemde bacaklarınızı saklayacaktır. Yarı uzun etekler de ise sadece ayak bileklerinin gözükeceği için bacaklarınızı da ayak bilekleriniz kadar ince gösterir. Seçeceğiniz her kıyafette bol kesimler seçmek daha doğru olur.

Zayıf Görünmenin Yolları

Zayıf Görünmenin Yolları

Kıyafetlerin kesimleri ve modelleri kadar renk seçenekleri de çok önemlidir. Siyahın asilliği her kıyafeti konuşturur ve bu nedenle en çok tercih edilenler arasındadır ve doğru bir seçimdir. Hep siyah kullanmak gerekiyor diye de bir zorunluluk yoktur diğer renklerde tercih edilebilir. Fakat siyah kadar gösterişli ve zayıf göstermez. Desen olarakta dikey desenler daha zayıf gösterir yatay desenler ise bırakın zayıf göstermeyi kişiyi olduğundan da kilolu gösterebilir.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir