Sevgiliye Söylenmemesi Gerekenler

İnsanlar bazı durumlarda tamamen düşünmeden konuşabilirler. Fakat düşünmeden konuştuğunuz zaman partnerinizin kırılmasına ve ilişkinizin zarar görmesine yol açabilirsiniz.

kavga

kavga

Kadınlar genellikle vücutlarını erkeklere göre daha fazla dert ederler. Eğer partneriniz size kilo alıp almadığını soruyor ise ona nazik cevaplar verin. Aynı şekilde erkeklerin de vücutlarına dikkat ettiğini unutmayın ve onlara da bir bayan olarak nazik cevaplar vermeye çalışın.

Tartışmalara Dikkat Edin

Herhangi bir tartışmada kesinlikle ayrılık imasında bulunmayın ya da bunu doğrudan karşınızdaki kişiye sinirli bir şekilde söylemeyin. Ayrılığın tartışma arasında geçmiş olması ile birlikte uzun süre unutulmayacak bir döneme girmenize yol açmayın.

kavga etmek

kavga etmek

Partnerinizin arkadaşlarını eleştirmeyin. Onun arkadaşları size iyi davranmamış olsa bile partnerinize bunu uygun bir dil ile açıklayın. Çoğu erkek, kız arkadaşlarının arkadaşlarını sert bir dil ile eleştirerek kıskanç tavırlar içerisine girerler.

Kadınlar karşılarında aşırı kıskanç ve kontrolcu bir erkek gördükleri zaman kısa süre içerisinde o kişiden soğumaya başlarlar. Bunun sebebi ise aşırı kıskanç ve kontrolcü kişilerin çekici karakterlerini kaybetmesidir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir