Show TV’den Yeni Dizi; Tutar mı Tutar

Başarılı yapımları ile milyonlarca izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran Show TV yeni sezonda yayınlamaya hazırladığı Tutar mı Tutar adlı yeni dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Eski Yeşilçam filmlerini andıran havası ve “mahalle dizileri” sıcaklığı ile absürd bir komedi dizisi olacak olan Tutar mı Tutar dizisinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Yapımını BMK’nin üstlendiği dizinin yapımcılığını Necati Akpınar üstleniyor.

Tutar mı Tutar Dizi

Tutar mı Tutar Dizi

Tutar mı Tutar Hikayesi

Dizinin hikayesi iki yakın arkadaşın bir gün uyandıkları zaman kendilerini başarılı bir dizinin başrollerinde bulmaları ile başlıyor.

İki yakın arkadaş rol aldıkları bu diziden kurtulmak isterlerken, bir yandan dizideki mahallede karakterleri değişmeye başlıyor. Mahalle içerisinde aşk, aile, dostluk gibi duyguları tanımaya başlayan ikili dizinin içerisinden çıkmak istemeyecek bir hal almaya başlıyorlar.

Tutar mı Tutar

Tutar mı Tutar

Başrollerinde Paşhan Yılmazel, Cahit Gök ve Ahmet Kürşat gibi genç ve başarılı oyuncuların yer aldığı dizi bu yılın reyting rekorları kıracak dizileri arasında yer alacak gibi gözüküyor. Tutar mı Tutar dizisi çok yakında Show TV ekranlarında olacak.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir