Sokak Modasında Bol Pantolonlar

Her kadının gardrobunda birkaç farklı çeşit pantolon mutlaka yer alır. Bu yıl da kadınların gözdesi ve günlük hayatın vazgeçilmezi olan bol pantolonlar sokak modasında büyük rahatlık sağlıyor. Spor ayakkabı, sandalet ve topluklu ayakkabılarla kombinleyebileceğiniz bol pantolonlar ile rahat ve şık bir yaz geçirebilirsiniz. Kısa ve dar bir üst ya da t-shirt, blazer ceketle kombinleyerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

bol pantolon

bol pantolon

Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenmeli ?

Uzun boyluların kolaylıkla kullanabildiği ancak her vücut tipine uymayan bu modeli birkaç ipucu ile herkesin kullanması mümkün. Kısa boylular yüksek belli olanları tercih edebilir, topuklu ayakkabı ve göz alıcı bir kemer ile gönül rahatlığıyla giyinebilirler. Bol kesim pantolonların boyları bu yıl kısalıyor.

bol pantolon kombini

bol pantolon kombini

Kilo problemi olan kadınlar seçimlerini ayak bileğinde biten boylardan yana kullanarak dikkatleri bu noktaya çekilmesini sağlayabilirler. Spor şık hava yaratmak isteyenler kısa bol paça pantolonları baskılı tunik ve spor ayakkabılarla tercih edebilirler.

Tam olarak hakkını vermek isteyenler ise kısa bluz ve kısa biker ceketle kombin yapabilirler. Günlük hayatta ve ofiste kolaylıkla kullanabileceğiniz bu modeli şık parlak üstlerle bir araya getirerek gideceğiniz davetlerin gösterişli kadınları arasında yer alabilirsiniz.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir