Sokak Modasında Önlük Elbiseler

Yaz aylarında özellikle rahat giysiler ön plana çıkıyor. Önlük elbiseler, rahat giyimi sevenlere uygun modellerde. Önlük elbise diğer adı ‘Pinafore’. Eskiden kıyafetleri koruma amaçlı giyilen bu tarzı günümüzde farklı kombinlerle sokak modasında görebiliyoruz. Kazak, tişört, gömlek ve bluzlerle rahatlıkla giyilebileceği için dört mevsimin trendi denilebilir.

önlük elbise

önlük elbise

Her Dönemin Modası Önlük Elbiseler

Yaz ayında kısa bluz ile kombini bir harika. Uygun aksesuarlarla tamamlandığında kendinize farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Basic tişört ve babet ayakkabıyla, spor bir görünüm elde edersiniz. Önden düğmeli tasarımları da oldukça ilginç kot kumaşlarda kullanıldığı gibi farklı desenleriyle kumaşlara da hakim oldu.

elbise

elbise

Deri detaylı önlük elbisel modelleri de bu sezona damga vuruyor. Her kesime hitap eden renkleriyle kendinizi çok şık ve rahat hissedeceksiniz. Yaz ve kış istediğiniz üst giysi ile giyebilir ve farklı bir tarzı kendinize çekersiniz. Kareli, geometrik desenli ve canlı renkleriyle bu tarz elbiseler uzun bir dönem modaya hakim olacak. Şimdiden dolaplarınızda yer açmalısınız.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir