Sokak Veya Ev Partilerine Özgü Makyajlar

Arkadaş ortamı denecek bir ev partisine davetlisiniz ama gene de şık ve bakımlı olmak gerek. Bunun için sade ve doğal görünümlü bir makyaj yeterli olacaktır. Göz kapağına renk eşitsizliğini dengelemek ve farın uzun kalmasını sağlamak için renk eşitleyici bir ürün kullanın. Açılı bir fırçayla cildinizden daha koyu fondötenle kontör işlemi yapabilirsiniz.

makyaj

makyaj

Bu elmacık kemiklerine uygulanır ve yüzü inceltmek, alnın daha iyi durmasını sağlamak için yapılır. Sonra dağıtıp doğallaştırın. Göz kapağına pudra tonlarda bir far kullanın. Doğal bir görüntü için şeftali-pembe tonlarında bir allık kullanabilirsiniz. Dudak nemlendiricisi sürerek dudaklarınızı nemlendirin. Sonrasında ten renginde bir dudak kalemi kullanarak ve dudak renginde bir ruj sürerek makyajı bitirin.

Sokak Partileri de Var

Biraz daha eğlenceli ve renkli olabilirsiniz. Göz kapağına renk eşitleyici bir ürün uygulayarak üzerine pudra renginde bir far sürün. Koyu yeşil-mavi tonlarda seçeceğiniz bir kalem farı da kullanın ve bunu fırça ile tamamen dağıtın.Bir ton farklı renkte bir farı veya aynı kalem farı gözün üst kısmına daha yoğun uygulayarak ve fırçayla dağıtarak gölgeli bir görüntü elde edebilirsiniz.

parti makyajı

parti makyajı

Kaş altına ise ten rengi bir farla parlaklık verin. Son dokunuş olarak ışıltı vermek amaçlı göz pınarlarına yoğun olmak üzere altın rengi far uygulayın. Allık tonu için de nar çiçeğine yakın olanlar uygun duracaktır. Göz makyajınız bu şekilde dikkat çekici olduğu için doğal dudakları tercih edin. Dudaklarınıza fondöten geçerek üzerine ten renginde nude bir ruj sürün.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir