Sorunlarınızı İçinize Atmayın

Günümüzün en büyük sorunlarından biride iletişim bozukluğudur. Çoğu zaman insanlar en yakın arkadaşlarını, aile bireylerinin sorunlarını dinlemeden hayata devam eder. İçte biriken çözülemeyen sorunlar ilerde daha büyük sorunlara yol açar. Bu gibi durumlara maruz kalındığında ise çözümsüz kalan herhangi bir sorununuz hakkında uzman kişiler tarafından tavsiyeler alabilir, dertlerinizi bu kişilere anlatabilirsiniz.

Uzman Destek

Uzman kişilerden alacağınız destek sadece sorunlarınızı çözmek ile sınırlı kalmıyor bunun yanında yaşam kalitenizi arttırmada yardımcı olarak çevre ile olan ilişkinizi sağlamlaştırıyor.Danışan ve danışman arasında sağlam bir güven kurularak oluşturulan bu psikolojik danışmanlıkta birçok psikolojik konular işleniyor. Yetişkin alanında en çok kaygı, stres, ailevi sorunlar, cinsellik, travmalar, takıntılar, fobiler gibi problemler, çocuk terapisinde de öğrenme güçlüğü, otizm, okul sorunları, öfke kontrolü, ergenlik problemleri gibi sorunlar için başvurular bulunuyor.

çocuk danışmanlığı

çocuk danışmanlığı

Yaşam kalitenizi arttırmak, sorunlarınızı çözüme kavuşturarak hayata daha sağlıklı bakmak için bir psikolojik danışmana gitmede tereddüt etmeyin. Aynı zamanda çocuklarınız ile yaşadığınız sorunları bir uzman görüşünden faydalanmak isterseniz çocuk danışmanlığı hizmetini Pakua Psikoloji’ den alabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir