Stiletto Kombinleri Nasıl Oluşturulur?

Kadınların vazgeçemediği topuklu ayakkabılar arasında en klasik ve havalı olan stiletto ayakkabılar günlük kombinlerden gece davetlerine kadar her yerde giyilebilen rahatlığa ve zahmetsiz şıklığa kavuşmanızı sağlar.

stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

Stiletto ayakkabılar mini ve midi boy etekler ile, skinny pantolonlar ve hatta abiye kıyafetler ile de kombinlenebilen çok yönlü şıklığa sahip bir modeldir. Aynı zamanda klasik duruşundan ötürü bayanlar tarafından en çok tercih edilen topuklu ayakkabılardandır.

Stiletto Modelinizi Belirleyerek Kombinlerinizi Oluşturun

Stiletto kombinlerinizi oluştururken öncelikle stiletto tercihini göz önünde bulundurmak gerekir. Klasik modeller dışında dantelli, hayvan desenli, abiye taşlı, bağcıklı ve burunları farklı bir çok stiletto modeli farklı kombinler için tercih oluşturmaktadır.

stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

Eğer günlük kombinlerinizde jean altına giyeceğiniz bir stiletto arıyorsanız klasik modellerden yana tercih yapmalısınız. Bir kaç tamamlayıcı aksesuar ile stilettonuzun rengiyle uyumlu kombinler havalı şık bir görünüm oluşturacaktır.

stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

Özellikle gelin ayakkabıları için özel üretim kurdeleli farklı tasarıma sahip stilettolar da gelin adayların dikkatini çeken ayakkabıların başında gelmektedir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir