Stüdyo Daireler İçin Öneriler

Son yıllarda konut sektöründe yaşanan gelişmeler, alışık olduğumuz yerleşik düzeni değiştirdi. Yepyeni fikirlerin haki olduğu konut projelerinde ortaya çıkan yenilikler alışkanlıklarımızın değişmesine neden oldu. Yeni fikirler, her zaman iyidir, tek sıkıntısı alışana dek geçen süreye sabır göstermek olmalıdır.

stüdyo daire

stüdyo daire

Yepyeni Düzen

Rezidans adı verilen yeni konut projelerinde ortaya çıkan daire modeli, stüdyo daire adı altında adlandırılır. Bu tür dairelerde, salon ile mutfak aynı mahal içerisinde yer alır. Onun dışında, bir yatak odası ve banyo yer alır. Onun dışında, her şeyin aynı yer içinde olduğu dairelerde vardır. Bu dairelerin dekorasyonlarına dikkat etmek gerekiyor. Her şey iç içe olduğu için, bazen karmaşık bir yapı gibi gelir bizlere.

stüdyo daire dekoru

stüdyo daire dekoru

Bu karmaşıklığı ortadan kaldırmak için, sade bir tasarıma özen göstermek başarılı bir seçim olacaktır. duvarlarda, açık renkleri kullanmak, eşyaları ergonomik bir şekilde dizayn etmek de, dekorasyon açısından bizleri sıkmayacak uygulamaların başında gelir. Yeni konseptte bu tür daireler var ve alışmak gerekiyor. Yeni düzen, bunu gerektiriyor.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir