Tansiyon Yastığı İcadım

Son dönemlerdeki test ve deneylerden çıkarılan sonuçlara bakıldığı zaman, yüksek tansiyon sıkıntısı dünya çapında ana sorunlardan biri olarak görülür. Doktorlardan alınan asıl bilgilere de bu hastalığın nedeninin tam olarak bilinmediğinden bahsediliyor. Yüksek tansiyon sorunu bu nedenden dolayı da oldukça önemli konular içinde yer alır.

Tansiyon

Tansiyon

Gündüzleri veya uyanık olduğunuz bir anda tansiyon ölçmeniz sorun çıkarmaz ama gece ile gündüz uykunuzda iken ölçmek biraz sıkıntı yaratabilir.  Bu tarz sorunlar ilerde ciddi sıkıntılar yaşatabiliyor. Bu sebeple sorunları çözebilmek için, tansiyon yastığı icat ettim.

 Tansiyon Sorunu Olanlara Müjde

 Bu yastığın kullanımı oldukça basit ve sıkıntısızdır. Uykunuzda ve çeşitli durumlarda tansiyonu ölçen aynı zamanda anormal bir durumda tansiyonunu ölçen kişiyi uyaran bir icattır. Bu tanımı ben kendi kavramlarım doğrultusunda yaptım.

Tansiyon Yastığı

Tansiyon Yastığı

Bu yastığı başınızın altına koyuyorsunuz ve bu sayede tansiyonunuzu her an ölçen, değerlendiren bu sistemden faydalanıyorsunuz. Olumsuz her durumda siz kullanıcılarını sesli, ışıklı ve hatta sesli bir şekilde uyarıyor.

Sizin yüksek tansiyonunuzda ki sıkıntıyı fark eden tansiyon yastığı yanınızdakileri de sizin için yanınızdakini uyarıyor. Eğer siz yakınlarınızı arayacak durumda değilseniz sizin için tansiyon yastığı bunu da yapıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir