Tatlı Küçük Yalanıcılar Dizi İncelemesi

Yaz mevsimi içinde iken her kanalda onlarca dizi yayınlanıyor. Bu sene Star TV odlukça iddialı diziler ile sezonu açtı.  Bu yaz ekranlarında nefes kesmeden izleyebileceğiniz bir dizisi daha başladı. Hangi dizi bu diye sorarsanız siz değerli okuyuculara Tatlı Küçük Yalancılar cevabını hemen verebiliriz. Yaz sezonunda başlayan bu dizinin adı tatlı küçük yalancılar. Tam bir genç dizisi olan tatlı küçük yalancılar da gerilim, korku gizem ve aşk hiç eksik olmuyor.

Tatlı Küçük Yalanıcılar Dizi İncelemesi

Tatlı Küçük Yalanıcılar Dizi İncelemesi

Tatlı Küçük Yalancılar Dizi Konusu

Başrollerde Aslı (Bensu Soral), Eren (Şükrü Özyıldız ), Selin(Büşra Develi), Ebru (Dilan Çiçek Yıldız), Hande (Melisa Şenolsun) ve Açelya (Beste Kökdemir) isimli oyuncuların oynadığı bu dizi gerilimli bir türde. Bir gece yakın arkadaşların hepsinin Selin’in evine film izlemeye toplanmaları ile yaşadıkları elim hadise dizinin temel konusu oldu. Bu gece arkadaşlarından biri kaybolur. Daha sonra da öldürüldüğü anlaşıldı.

Cem karcı yönetmenliğindeki dizi Amerika’nın Pretty Little Liars adlı dizisinden uyarlanarak hazırlanmış olan bu dizi oldukça ilgi çekici.  Mutlaka izlemelisiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir