Tchibo Kapüşonlu Termal Kadın Koşu Tişörtü ile Zayıflayın

Yürüyüş en güzel spordur. Bedeni çalıştırır ve fazla kilonuzdan kurtulmanızı sağlar.Tchibo Kapüşonlu termal kadın yürüyüş tişörtü ile kısa sürede istediğiniz kiloya kavuşursunuz. Son derece kullanışlı olmasının yanı sıra rahat. Terlediğinizde ya da yorulduğunuz zaman herhangi bir ağırlık hissetmiyorsunuz. Ter ve nemi çok iyi dengede tutuyor.

Tchibo Kapüşonlu Termal Kadın Koşu Tişörtü

Tchibo Kapüşonlu Termal Kadın Koşu Tişörtü

Teri Hissettitmeyen Termal Kadın Tişörtleri

Nem transferi sağlamasından dolayı hava geçirmesi, kişiyi rahatsız etmez. İç kısmı özellikle ısı yalıtımı için yumuşak şardonlu. Bedene tam oturmasının yanı sıra hareket esnekliği sağlar. Çene koruması özelliği bulunur. Kulaklık bölümünde kablo girişi mevcut. Ön ve arka kısmında cep bulunur.

Tchibo Kapüşonlu Termal Kadın Koşu Tişörtü

Tchibo Kapüşonlu Termal Kadın Koşu Tişörtü

En yüksek kalitede üretilen ürünler ile rahat bir koşu yapacak ve daha hızlı kilo vereceksiniz. Koşu için gerekli olan termal tişörtler ile zayıflamanız hızlı olacağı için düzenli kullanmanız önerilir. Ter yapmadığı için, yürüyüşten geldiğiniz zaman tersten çevirerek asmanız yeterli. Kullanımı kolay ürünün renk seçenekleri mevcut. Şık olacağınız gibi forma,  kısa sürede gireceksiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir