Teamwiewer Nedir?

Bilgisayar teknolojisinde her gün yeni gelişmeler ve yeni programlar teknoloji tutkunları ile buluşturuluyor. Son dönemlerde bilgisayar kullanıcıların masa üstü programları içerisinde en çok yer alan programlardan birisi teamwiewer programı olmuştur. Uzak masa üstü bağlantı programı olan bu teamwiewer kullanımı son derece kolay bir program olup nerede olursanız olun bilgisayarınıza erişme imkânına sahipsiniz.

Teamwiewer yüklenmesi durumunda bilgisayar kullanıcıları en kısa süre içerisinde başka bilgisayara bağlanabilir ve o bilgisayarı kendi bilgisayarı gibi yönetebilir. Bu programı sorunsuz kullanmak için kuşkusuz her programda olduğu gibi teamwiewer’in de son sürümü kullanmakta yarar vardır. İnternet kullanıcıların son sürüm teamwiewer kullanması için yapması gereken internet üzerindeki arama motoruna son sürüm teamviewer indir yazmanız yeterli olacaktır.

Teamwier Programına Nasıl Ulaşılır?

Arama motoruna son sürüm teamviewer indir yazmanız neticesinde arama motorunda teamwiewer uygulamasının son sürümü indirme fırsatı veren birçok internet adresi karşınıza çıkacaktır. En Kurumsal içeriğe sahip internet adresinden yükleme işlemini kısa süre de yaparak kullanabilirsiniz. Ayrıcalıklı olarak kontrol sağlamanıza imkan sunan teamwiewer dilediğiniz zaman açık olan bilgisayara erişim imkanı sunar.

Yaklaşık 25 kişi ile online toplantı yapma imkanı da sunan bu program özellikle seyahat giderleri fazla olan işletmeler için bulunmaz bir nimettir. Teamwiewer programının en büyük özelliklerinden birisi de ücretsiz olarak masa üstü bilgisayara bağlanmak suretiyle dosya paylaşımı gerçekleştirebilir, dilerseniz de yönetebilirsiniz.

1 Yorum

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir