Teknoloji ile Endeskopi Çağı

Endoskopi ile video kapsül uygulaması günümüzde çok önemli devrim olarak nitelendirilir. Teknoloji ve endoskopi yönteminde videoyla hastada optik kamera sistemi kurulur.

endoskopi

endoskopi

Hastanın bağırsak sorunlarıyla ilgili tüm işlemler bu kameraya görüntülenir ve kaydedilir. Hastaya herhangi bir zararı olmaz. Kolay uyum sağladığından kısa sürede rahatsızlıklar bilinir.

Video Sistemiyle Endeskopi

Sindirim sorunu rahatsızlıklarında ve çölyak rahatsızlıklarında sıklıkla kullanılır. Hastaya belirli optik kameralar bağlanır ve sorunlu olan yer tespiti sağlanır. Başarılı çalışmalr neticesinde sorunların gözle görülür şekilde bulunduğu bilinir. Tedavi amaçlı olmayıp hastalıkları teşhisinde kullanılır.

endoskopi yapımı

endoskopi yapımı

Hastanın durumu hakkında net bilgiye bazı durumlarda ulaşılmaz. Endeskopi ile hastalıklar kısa sürede bulunur. Mide rahatsızlıkları çekenlerin şikayetleri özellikle endoskopi teşhisinde ortaya çıkar. Video sistemi takip işlemlerinde önemli. Kişinin rahatsızlıkları bazı durumlarda bilinmediği için endoskopiye gerek duyulur.

endoskopi çağı

endoskopi çağı

Şikayetlerin nereden geldiği tam olarak optik kameralarla ortaya çıkar. Başarılı çalışmalar ile günümüzde birçok hastalıkların tedavisi de yapılır. Sizler de endoskopinin yararlarıyla şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Tanımlanması zor hastalıkları da bulduğu için önerilir.

.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir