Ten Rengi Spor Ayakkabılar

Son dönemlerin revaçta olan ayakkabı renklerinden biri de ten rengi. Ten rengi spor ayakkabılar farklı görünümü sevenlerin tercihi. Sokak modasında sıklıkla tercih edilen bu tarz ayakkabıların önemli tarafı rahat oldukları kadar oldukça şık. İster hafif topuklu spor ayakkabılarda tercih edebilirsiniz, isterseniz de düz tabanlı spor ayakkabılarda kullanabilirsiniz.

Ten Rengi Spor Ayakkabılar ve Konseptleri

Sokak modasının yanı sıra yaz gecelerinde de spor görünümlü elbiselerin altında tercih edebilirsiniz. Bağcıklı ve düz modellerin hepsi birbirinden şık görünümleriyle kıyafetlere farklı bir stil sağlıyor. Nude renkli ayakkabılar ile bu sezon oldukça farklı görüneceksiniz. Kot pantolon, eşofman takımı, spor elbiselere uygun bir kombin sağlıyor.

Beyaz pastel tonları ve pembe renklerle güzel bir uyum sağladığı gibi isterseniz koyu tonlarla da kullanabilirsiniz. Farklı giiyim tarzı sevenlerin tercihi olavak. Trençkot, bol paçalı kapriler ve deri ceketlerle de giyilebilecek bir ayakkabı rengi. Stiline önem verenler bu sezon özellikle ten rengi spor ayakkabıların farklı konseptlerinden yararlanarak ilginç bir stili kendilerinde yaratacaklar.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir