Topuklu Ayakkabı Zarafettir

Kadınlar için ayakkabı tutkusu herkes tarafından bilinir ama bir de topuklu ayakkabı tutkusu vardır ki, her kadın rahat etse de edemese de topuklu ayakkabının yarattığı zarafete, çekiciliğe hayrandır. Zira, topuklu ayakkabının tek işlevi, boyu uzun göstermek değil, ayağı daha zarif ve derli toplu gösterirken, kadın bedeninin hatlarını da daha yuvarlak ve formda göstermesidir.

topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabı dendiğinde akla ilk gelen yüksek topuk olsa da, farklı topuk boyları ve modelleri sayesinde kadınlar rahat edebildikleri topuk tarzını seçebilirler.

Topuklu Ayakkabı Giymek Eziyet Değil

Özel davetlerde, şık mekanlarda daha çok sivri, ince ve yüksek topuklar tercih edilmelidir diye yaygın bir inanış olsa da aslında günümüz ayakkabı modasında dolgu topuk gibi rahat modeller de oldukça trend.

topuklu ayakkabı modeli

topuklu ayakkabı modeli

Bu sayede, şık davetlerin vazgeçilmezi olan yüksek topuklu ayakkabılar daha kalın ve doğal bir forma dönüşüyor ve her kadın için topuklu ayakkabı şıklığını mümkün kılıyor.

2015 Yaz Sezonu Topuklu Ayakkabı Modelleri

Transparan kumaşlardan tasarlanmış yazlık topuklu ayakkabı modelleri bu sezon oldukça dikkat çekici. Rahat ve ortopedik olmalarının yanı sıra ayaklara kattığı gizemli güzellikle bu modeller, yaz aylarının favorileri arasında.

topuklu ayakkabı zarafeti

topuklu ayakkabı zarafeti

Bilekten bağlanan ince topuklu ayakkabılar da bu sezonun trendlerinden. Kısa pantolonlar, miniler hatta abiyelerle birlikte kullanabileceğiniz bu modeller, şıklığınıza şıklık katacak. Sezonun diğer favori modelleri ise tahta tabanlı yüksek topuklular, kafes topuklu ayakkabılar, mantar ve apartman topuklular…

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir