Tv8 Yayın Akışı Kapsamlı Ve Seviyeli

Tv8 programlarındaki çeşitlilik ve kapsamlı yayın anlayışı zihniyeti ile farklı yaşlardaki bireyleri ekran karşısına çekiyor. Çocuklar için itina ile seçilen çocuk programları, bayanların ilgiyle ve eğlenerek izledikleri ve erkeklerin enteresan buldukları. Bu zenginlik ve yayın hazırlıklarında yapılan titizlik tv8’i ülkenin sayılı televizyon kanalları sınıfına dahil ediyor. Tv8 yayın akışı nezih ev ve aile ortamına yakışan seviyesi ile aşırılıktan uzaktır. Televizyon yayıncılığındaki kararlılığı, istikrar, kalite ve başarı  arzusu olumlu bir potansiyel sağlıyor.

Tv8’in Günlük Yayın Akışında Sunulan Bazı Pogramlar

Disney Kuşağı: Sabahları saat 07:00 de gösterime sunulan Disney Kuşağı çocuklar için eğlenceli ve eğiticidir. Çocukların güne başlarken keyifli ve enerjik olmaları iyi geçecek bir günün ilk işaretleridir.

Güneri Cıvaoğlu İle Şeffaf Oda: Program saat 09:30 da yayına giriyor. Ülke gündemini samimi, doğruya doğru şekilde takip edin.

survıvor

survıvor

Arda’nın Mutfağı: Öğlen saat tam 13:00 te yayına başlanan program isminden de anşaşılacağı gibi mutfağını seven hanımların gözdesi.

Survivor All Star: Tv8 televizyon ekranlarının en sevilen ve en heyecanlı yarışma programını sunuyor.  Survivor All Star ile ünlüler biraraya geliyor. Kitleleri ekran karşısına geçirecek olan Survivor All Star akşam saat 20:00 de yayında. Keyifli seyirler.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir