Uzak Masaüstü Bağlantısı için Ammyy

İnternetin artık neredeyse her eve girmesi ile birlikte bazı alışkanlıklar da hayatımıza girmeye başlıyor. İnternet bağlantısı üzerinden gerçekleştirilebilen uzak masaüstü bağlantıları sayesinde hayatımız daha pratik bir hale gelebiliyor.

 

Bilgisayarınızda herhangi bir sorun yaşadığınız zaman arkadaşlarınızın Ammyy adlı program sayesinde sizlere bağlanabilmesi artık mümkün. Bilgisayarınıza bağlanan kişi o an sizin bilgisayarınızı kullanıyormuş gibi tam yetkiye sahip olarak tüm sorunlarınızı çözebiliyor.

İş dünyası için de mükemmel bir yenilik olan uzak masaüstü bağlantıları sayesinde iş arkadaşlarınız ile birlikte nerede olursanız olun çalışmalarınıza devam edebilir ve toplantılarınızı Ammyy sayesinde düzenleyebilirsiniz. Ammyy indir bağlantılarından ücretsiz olarak edinebileceğiniz program ile müşterilerinize demo tanıtımlarınızı da yapabilirsiniz.

Uzak Masaüstü Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Uzak masaüstü bağlantısı kurabilmeniz için bağlanılmak istenen bilgisayar ve bağlantı yapacak kişinin bilgisayarında Ammyy programının yüklü olması gerekiyor. İki tarafta programı kurduktan sonra kendilerine özel olarak oluşturulan kullanıcı adı ve parola üzerinden bağlantı sağlayabiliyorlar.

Bağlantıyı sağlayabilmek için yapmanız gereken tek şey size verilen bilgileri programın ara yüzünde yer alan gerekli yerlere girmek oluyor. Daha sonra tam yetkili bir şekilde karşı tarafa bağlanabiliyorsunuz.

Ammyy programının son sürümüne ücretsiz olarak ulaşabilmek istiyorsanız sonsurum.net adlı adresi ziyaret edebilirsiniz. Kolay bir kurulum işleminden sonra uzak masaüstü bağlantısı sağlayabilir ve dilerseniz bağlandığınız kişi ile dosya paylaşımı da yapabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir