Windows 10’lu Led Televizyon

Teknolojik gelişmelerin sadece mobil akıllı cihazlar yönünde yaşandığının düşünülmesi, modern yüzyılın gelişen ve ilerleyen teknolojisine son derece yanlış bir bakış açısının ve sonucunun elde edilmesine yol açar. Özellikle de evlerde, ofislerde ve hatta çeşitli işletmelerde sıklıkla kullanılan akıllı televizyonlar ileri nesil teknolojileri ile televizyon deneyimini çok farklı bir noktaya taşıyor.

led

led

32 ve 40 inç Full HD Ekran

Son yıllarda dünyaca ünlü teknoloji devlerinin piyasaya sunduğu yeni nesil teknolojik donanıma sahip olan geniş ekran LCD ve led televizyonlar, ileri nesil özellikleri ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor. Pek çok ilke imzanın atıldığı yeni nesil televizyonlarda bir ilk daha gerçekleşiyor ve dünyada ilk defa Windows 10 işletim sistemli televizyonu piyasaya sürülüyor.

tv

tv

Hindistan menşeine sahip Videocon isimli bir teknoloji şirketi, dünyanın ilk hibrit Windows 10 işletim sistemli Led TV’sini geliştiriyor. Microsoft ile işbirliği içerisinde çalışmalarını yürüten şirket, bu yeni televizyon modelinde 32 ve 40 inç gibi oldukça geniş ekran seçenekleri de sunuyor. Full HD çözünürlüğü, 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza desteğiyle kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor. Ayrıca 128 GB’ye kadar microSD kart desteği ile de televizyon keyfini doyasıya yaşama fırsatı sağlıyor.32 inç için 610 dolar, 40 inç model için ise 819 dolar fiyat etiketi bulunuyor.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir