WinRAR Ne İşe Yarar?

İnterneti aktif olarak kullanan herkes gibi siz de internetle haşır neşir olduktan sonra, ihtiyaç duyacağınız programlardan biri de WinRAR programı olacaktır. Bu programın en büyük özelliği, dosyaları sıkıştırarak normalden daha küçük boyutlara düşürüp en küçük boyutlarda indirme olanağını sizlere sağlar.

Yüksek boyutlarda indireceğiniz ve saatlerinizi alacak olan bir dosyanın Winrar programı ile sıkıştırıldıktan sonra indirilmesi daha uygun olacaktır. Hem bu sayede zamandan ve kotanızdan da kâr etmiş olacağınıza emin olabilirsiniz.

WinRAR Son Sürüm İndirin

Winrar’ın zararlı yazılım yüklenmemiş hali ve orijinal dosyalarının olduğu haliyle indirmek için, temiz ve içeriği gerçekten güvenilir olan adresler içerisinden indirme işlemi sağlamanız önerilir. Bu noktada faydalanmak adına son sürümlerini güncel olarak sunan siteler, doğru siteler olacağı kadar aktif olarak bu siteleri de her daim kontrol edebilirsiniz.

Türkçe dil desteğinin de uzun zamandır gelmesiyle beraber, kolaylıkla kullanım sağlayabiliyor ve rahatlıkla istediğiniz gibi dosyalarınızı sıkıştırıp arşiv yapma imkanına da dahil olabiliyorsunuz.

RAR ve ZIP arşivi yapma konusunda yardımcı olan Winrar ile beraber, tüm dosya çeşitlerini sıkıştırma imkanı mevcuttur. Birden fazla dosyaları da tek bir dosya halinde sıkıştırma imkanını sizlere sunan bu program ile beraber dilediğiniz her zaman kullanabilirsiniz. Ve hatta arşivleyeceğiniz özel dosyalarınız varsa da bunları şifreleme gibi seçeneklerle beraber özel bir şifre ile koruyabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir