Yaskawa Teknolojisinin Avantajları

İnvertör sürücü teknolojisinde lider ve kapsamlı araştırmalar ve geliştirmelerle her zaman yeni teknolojiyi sizlere sunar. Yaskawa Kontrol ve hareket alanında ön sıralarda kalmasını her zaman sağladı. Madencilik, kağıt hamuru, kimya, otomotiv, paketleme gibi işlemlerde tüm sektörlerin modern olmasına yardımcı olur. Bu segmentte yer alan Yaskawa A1000 serisi AC motor sürücüleri de sektörde en çok tercih edilenler arasında.

Yaskawa Güvenilirliği

Enerji tasarrufu ile Yaskawa küçük ve güçlü ünitesi ile dikkatleri çekiyor. Kompakt uygulamalarda özellikle değişken hız gereksinimlerini karşılar. Tak ve anında çalıştır kurulumu. Aşırı uyarılmada güçlü frenleme sistemi. Kolay parametre ve programlama. Frenlemede dahili kıyıcı. Ağır ve normal iş çalıma modları. Çevresel faydaları ve enerji tasarrufu ise kullanıcı odaklı çalışma sistemi ayrıcalıklarını sizlere sağlar.

PM motorları sıfır hızla tam torkla enkodersiz çalıma özelliği. Yüksek maline performansına ulamak içim otomatik ayarlama olanağı. Konumlandırma, vinç, kreyn ve elektronik şaft olanakları için farklı özellikler. Sessiz motor çalıştırılmasında kullanılan Swing PWM özelliği. Boşta çalıştırılan motorlar için otomatik devir arama programı.

Yaskawa ile J1000 invertör kompakt sürücü serilerinde özel tasarlanan iki ekipman özelliği. Hızlı çalışması, enerji tasarruflu ürünler olması tüm otomasyon gereksinimlerinin verimli çalışmasını sağlar.

https://www.ileriotomasyon.com/yaskawa/ boyutu küçük ve taşıması kolay. Güvenilir ve garantili ürün gruplarıdır. Makine üretimde ve endüstriyel otomasyon için garantili mekatronik ürünler üretilir. Sizlere en uygun ve kampanyalı fiyatlarla sunulur. Standart ürünlerin yanı sıra özel tasarımlı tüm ürünleri de kısa sürede bulabilme imkanı.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir