Yaşlanma Karşıtı Ürünler Tek Başına Yeterli mi?

Dünyada en zor olan şey insanın kendisini eleştirmesidir zira bu ayrı bir yetenek ve egolardan arınma gerektirir. Ama bu da çok kolay değildir. Kimse aynaya baktığında yaşın getirdiği izleri görmek istemez. Zira gördüğü zaman kişi kendini mutsuz hissedebilir ki bu da son derece doğal bir ruh halidir.

Ancak doğanın bir dengesi var ve bu denge içinde yaşlanma kaçınılmaz. Yaşlanmanın belirtileri ise sarkma, kırışıklık, sıkılık kaybı, ciltte lekeler olarak en başta söylenebilir.

yaşlanma

yaşlanma

Bunlara tamamen karşı durmak imkânsız zira insanın hücre yenilenmesi 25 yaşına kadar devam ediyor sonrasında ise zaman geriye doğru akıyor. O yüzden yaşlanmamak imkansız.

Bu nokta da kozmetik endüstrisinin kimi ürünleri ve estetik cerrahi karşımıza çıkıyor.

Neler Yapılabilir?

Estetik cerrahi pahalı bir yöntem Dahası alanında çok iyi bir uzmana yaptırılmaz ise ortaya çıkan sonuç çok daha kötü olabiliyor.

yaşlanmak

yaşlanmak

Ama kozmetik sektöründeki ürünlerde tek başına yeterli değil zira kozmetik ürünleri de ne kadar pahalı olurlarsa olsun geçici çözüm sunuyorlar.

Tüm bunları göz önüne alarak en doğrusu sağlıklı beslenme, düzenli hayat, dengeli biçimde sağlıklı kozmetik ürünleri, yüz yogası ve çok istiyorsanız botoks, ozon tedavisi gibi ufak dokunuşlar. Yani kendinize maksimum düzeyde özen.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir