Yatak Odalarına Özel Alternatif Aydınlatmalar

Evlerde dizayna ve dekorasyona en çok önem verilen alanlardan biri de yatak odalarıdır. Özellikle aydınlatma noktasında yatak odalarında sınırları çok daha fazla zorlayabilirsiniz. Çünkü bu alanlar çiftlere özel mekanlarda olduğundan gönüllerinde farklı aydınlatma tasarımları denenebilir. Sadece ışık veren değil aynı zamanda dekoratif bir obje görünümünü de üstlenen çok sayıda ürün arasından seçim yapabilirsiniz.

yatak odası

yatak odası

Yatak Odalarında Abajur Şıklığı!

Bu odalar için düşünülebilecek aydınlatma ürünleri arasında abajurlar da yer alıyor. Abajur modelleri iki farklı kullanım seçeneğini sizlere sunuyor. Bunlardan ilki masa üstü olarak adlandırılan tasarımlardır. Baş ucunuzda duran komidinlerin üzerinde bu aydınlatma ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ancak ikinci alternatif kullanım şekli de ilginizi oldukça çekecek!

Bunlar duvara monte edilebilen modellerdir. Aradığınız her ebatta ve her görünümde duvar abajuru modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Yatak başlığınızın iki yanına, hafif yükseğe monte edebileceğiniz bu tasarımlar aydınlatma sorununu çözmenin yanı sıra yatak odalarına bambaşka bir görünüm de kazandırabiliyor.

yatak odası takımı

yatak odası takımı

Genellikle bu ürünler tek ampullü olarak tasarlanır. Geometrik bir çerçeve ile şekillenen tasarım estetik ve şık bir görünüm de sunabiliyor. Ayrıca dilerseniz yatak odanızın dekorasyonu ile uyumlu bir tasarımla hazırlanmış modelleri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Evinizde Retro bir hava estirmek ya da yatak odanızın vintage esintileri ile şenlenmesini sağlamak için bol miktarda seçeneğiniz bulunuyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir