Yaz Dizilerinde Son Moda

Bu yaz sezonu yayınlanan televizyon dizilerinde iki nokta dikkatli seyircilerin ilgisini çekiyor. Zaten çok dizi seyreden bir toplum olduğumuz artık kayıtlara geçmiş durumda ama yaz dizilerinde özellikle 13-19 yaş kuşağında olan yani ergen denilen genç kızların başrolleri ya da güçlü yan karakterleri oynamaları ilginç bir özellik. Bir de dizilerdeki saç renkleri göz alıcı.

çilek kokusu

çilek kokusu

Kızılın Hakimiyeti

Medcezir’den sonra Çilek Kokusu dizisinin kısa ama kızıl saçlı oyuncuları orta yaş kategorisinde yeni modayı temsil ediyorlar. Aşk Zamanı dizisinde de kızıllar başı çekiyor. 20 yaş grubu oyuncularının da saçları kızıla yakın. Kısacası tüm yaş gruplarında kızıl saç başrolde. Yani bu yaz yeni moda ulusal saç rengimiz kızıl. Fakat bu konuda bir iki noktayı hatırlamakta yarar var. Kızıl saç beyaz teni seviyor. Sarı, turuncu, yeşil gibi renklerle çok rahat uyum sağlıyor.

kiralık aşk

kiralık aşk

Bu rengi kullanmak istiyorsanız, kaşlarınız saçlarınızla aynı renk olmalı ve ten renginizin tonlarında makyaj yapmalısınız. Yaz dizilerinde son moda olan kısa kızıl saçlardan sonra dizilerdeki erkekler için de edilecek sözler var. Bütün erkek oyuncular çok kaslı ve dövmeli. Hatta giydikleri gömleklerin  düğmeleri kolay kolay iliklenmiyor. Bir iş yerinde patronun böyle göbeğine kadar açık yakalarla çalışması pek görülmüş sahnelerden değil. Yani dizilerde süs, püs ve gösteriş açısından erkekler kadınlardan resmen rol çalıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir