Yeni Sezon Mini Abiye Modelleri

Davetlerin en çok tutulan giysileri mini abiye modelleri farklı desen ve renkleriyle bu sezona da damgasını vuruyor. Renk seçeneklerinin yanı sıra farklı kesimleri de dikkat çekiyor. Fırfırlı ve balon eteklerden oluşmuş mini abiyeler özellikle mezuniyet gecelerinin vazgeçilmez giysileri.

elbise kısa

elbise kısa

Son Trend Mini Abiye Modelleri

Parlak ve desenli mini abiyelerde siyah ve simli modeller bu sezon büyük beğeni topladı. Tül etekli modeller ise her rengi ile gençlerin ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Pembeler, kırmızılar ve maviler her tonuyla bu sezon mini abiyelere farklı görsellik katmayı sürdürüyor.

mini abiye

mini abiye

Bu sezon iki renkli abiye modasında çarpıcı desenler hâkim. İnce veya kalın kemerlerle mini abiyelere farklı tarz yaratmak mümkün. Tek omuzlu ve sırtı açık modeller ise zayıf ve uzun boyluların tercihi.  Mini abiye elbiselerinizde renkler canlı ise diğer aksesuarlarınızı sade seçmeniz elbiseye olan ilgiyi daha çok artırır. Çarpıcı ve şık renkler bu sezon sizleri davetlerinizin en güzel kişisi yapacak. Mini abiyelerin her rengi büyüleyici güzelliklerde.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir