Yılanların Öcü’ nün Merakla Beklenen Yeni Sezonu

2014-2015 Sezonunda 42 bölümle noktalanan ”Yılanların Öcü” yeni sezonda yine Show TV’de Çarşamba akşamları saat 20:15′ te yer alacak. Ekranların en beğenilen dizileri arasında yer alan Yılanların Öcü bu yıl da bomba gibi bölümlerle seyircinin gönlünü fetih etmeye hazırlanıyor.  Fakir Baykurt’un aynı adlı ünlü romanından TV dizisi haline getirilen eser, bir çok kez de beyazperdeye aktarılmıştı.

Senaryo yazarları; Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu, yönetmeni Cemal Şan, yapımcı firma ise Koliba Film olan dizide Cemal Toktaş, Korel Cezayirli, Ahmet Varlı, Mehmet Atay, Hande Soral, Rüçhan Çalışkur, Hande Kaptan, Servet Pandur, ve Burak Can başrolleri paylaşıyor. Yeni sezonda deneyimli ünlü oyuncuların yanı sıra sürpriz isimlere de  yer verilecek.

Yılanların Öcü

Yılanların Öcü

Son Bölümü Bir Hatırlayalım…

Yılanların Öcü dizinin son bölümünde; yolları ayrılan Bayram ve Fatma’nın trajedik bir şekilde yolları kesişir. Hasta olan Salih bebeğin iyileşebilmesi için, acil ilik nakli gerekir. Uygun ilik bulunamayınca Salih bebeğin tek şansı bir kardeşi olmasıdır. Fatma ve Bayram çocuk sahibi olmak için uğraşırken Hatçe, onların yakınlaşacağını düşünerek hiddetlenir ve hain planlarını hemen devreye sokar.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir