Yılbaşı Kombin Önerileri

Yeni yıl yeni umutları ve iyi dilekler ile yaklaşırken o geceye ait olarak yapılan planların içinde gece uygun kombin seçenekleri de kafaları karıştırıyor. Kimileri ev partisinde kutlamayı planlarken kimileri ise çılgın partilerde yer almayı tercih ediyor. Tabi yeni yıl kombini için katılacak olan partinin konseptine uygun giyinmek doğru olacaktır.

Yılbaşı Kombin Önerileri

Yılbaşı Kombin Önerileri

Konsepte Uygun Kombinler

Yılbaşı Kombin Öneri

Yılbaşı Kombin Öneri

Konsepte uygun kombinlerde katılacağınız olan davettin içeriği önemli olup, partide sırıtmamanız için dikkat gerektiren detaylar içerir.

Ev partileri daha mütevazı partiler olduğundan hem yeni yıl gecesini çağrıştıran kombin yaratırken hem de abartıdan uzak durmak yerinde olur. Yeni sezonun trendi olan kadife bu tarz partiler için son derece uygundur. Eğer biraz abartı istiyorsanız payetli bir eteği onunla uyum yaratacak bir kazak ya da gömlek ile kombinleyebilirsiniz

Yılbaşında eğlenceli bir ortamda yer almak için gece kulüplerini tercih ediyorsanız gene kadife ya da payetleri tercih edebilirsiniz. Fakat kombinlerde biraz abartıya kaçmanız daha uygun olacaktır. Dantel elbise ve deri ceket kombini de oldukça şık kombinler arasındadır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir