Yüksek Bel Tayt Nasıl Giyilir?

Yüksek bel tayt giymek isteyen ancak kilo problemi olan kişiler bol ve bel hizasını geçen bluz, gömlek veya kazaklar giyerek bunların orta kısımlarında ise mutlaka ince bir kemer kullanmalıdır. Vücudu fit olan bayanlar ise yüksek bel taytları ile birlikte kısa gömlekler, bluzlar, hrkalar ya da sade t-shirtler tercih edebilirler.

tayt

tayt

Gündelik bir stil için yüksek belli tayt kullanmak istiyorsanız göbek hizasında kalan t-shirtlar ya da önden bağlayabileceğiniz kısa gömlekler kullanabilirsiniz. Düz ve sade bir t-shirt giymek istiyorsanız renkli bileklikler ve takılar ile kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz.

Klasik Stil Nasıl Yaratılır?

Gündelik kullanım dışında biraz daha klasik bir stil elde etmek istiyorsanız yüksek bel taytlar ile birlikte topuksuz babetler ya da ince ve kısa topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

tayt kombini

tayt kombini

Özel geceler için yüksek bel tercih etmek istiyorsanız, koyu renkli taytlarınızı açık renkli ve ışıltılı büstiyerler ile birlikte giyebilirsiniz. Taytı kot kumaşından tasarlanmış bir şekilde satın almak istiyorsanız siyah ve kısa bir gömlek ya da büstiyer giyerek klasik bir stil yaratabilirsiniz. Açık burunlu ve platform topuklu ayakkabılar ile birlikte stiletto ayakkabıları da bu kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir