Yüksek Tabanlı Ayakkabı Trendini Kaçırmayın!

Ayakkabı şık bir görünüm için en çok dikkat edilmesi gereken unsurken, ayakkabı seçiminde modayı takip etmeniz gerektiğini elbette biliyorsunuzdur. Son dönemde trend haline gelen bir seçenek var ki, kalın tabanlı ayakkabı. Birçok kişide görmeye başladığınız yüksek tabanlı ayakkabı modelleri hem rahat kullanımları, hem de oldukça şık bir görünüm sunmaları nedeniyle uzun süre hayatımızda yer alacağa benziyor.

yüksek

yüksek

Topuklu Yerine Yüksek Tabanlı!

Topuklu ayakkabı kullanmayı seviyor, ama bir yandan da spor giydiğiniz için kullanamıyorsanız, vücut yapınızı olduğundan daha düzgün ve boyunuzu daha uzun göstermek için yüksek tabanlı ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Sizin için topuklu görevi yapacak olan bu ayakkabılar bir anda trend haline geldi. Oldukça ekonomik rakamlarla satın alabilir, kıyafetlerinizle uygun kombinler yapabilirsiniz.

yüksek taban

yüksek taban

Yüksek tabanlı ayakkabı modelleri spor ve klasik çizgilerde karşımıza çıkıyor. Kendi giyim tarzınıza uygun bir model mutlaka bulabilirsiniz. Tabi ayakkabılarınızı daha stil hale getirmek için çorap gösterme modasına da ayak uydurabilirsiniz. Ayakkabılarınıza uygun bir çorap seçin, desenli olmasına dikkat ederseniz daha eğlenceli gözükecektir. Giydiğiniz pantolonun paçalarını bir tık katlayın. Eğlenceli kişiliğinizi ortaya çıksın!

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir