Yüz Şekline Göre Güneş Gözlüğü Seçimi

Güneş gözlükleri her ne kadar şık görünse de ne yazık ki her güneş gözlüğü her yüz Şekline şık durmuyor. Dışarıda baktığınızda muhteşem görünen bir güneş gözlüğü yüzünüze taktığımızda hiçte hoş durmayabilir, buna şaşırmamak lazım. Bu sebepten dolayı beğendiğiniz bir güneş gözlüğünün yüz şekliniz uygun olmasına dikkat ederseniz aynaya baktığınız zaman siz de kendinizi beğenirsiniz.

Yüz Şekline Göre Güneş Gözlüğü Seçimi

Hangi Yüz Şekline Hangi Güneş Gözlüğü Yakışıyor

Yüz Şekline Göre Güneş Gözlüğü Seçimi merak edilen konulardan birisidir. Bu nedenle güneş gözlüklerini yüz Şekline Göre almak gerekir. Oval yüz Şekline sahip olan kişiler gözlük seçimi konusunda epey şanslılar. Çünkü oval yüz Şekline pek çok güneş gözlüğü modeli yakışıyor. Özellikle köşeli ve kare güneş gözlükleri oval yüz Şekline sahip olan kişiler için inanılmaz güzel görünüyor. Dolayısı ile oval yüz Şekline sahip bireyler güneş gözlüğü tercihinde zevklerinden ödün vermek zorunda kalmıyor.

Yüz Şekline Göre Güneş Gözlüğü Seçimi konusunda kalp yüz Şekline sahip bireyler de merak içerisinde bulunuyor. Alından aşağı doğru keskin, alt tarafı ovalimsi olan bireyler kalp yüz Şekline sahiptir. Bu kişiler çelik malzemeden üretilmiş güneş gözlüklerini tercih ederse hiç pişman olmazlar. Yine de birkaç model arasından tercih yapmak en doğrusudur çünkü ne yazık ki kalp yüz Şekline sahip olan kişiler gözlük seçiminde bir hayli zorlanıyor.

Yuvarlak yüz Şekline sahip olan bireyler yüz şekline göre güneş gözlüğü seçimi alanında kesinlikle oval çerçeveleri tercih etmemeli. Çünkü yüz oval, Güneş gözlüğü de oval olunca hiç hoş bir görüntü ortaya çıkmıyor. Bu bireyler de biraz köşeli ve renkli güneş gözlük modellerini tercih ederlerse çok daha rahat ederler. Yüz şekli dikdörtgen olan bireyler daha oval görünümlü güneş gözlüklerini tercih ederlerse çok daha zarif görünürler.

Erkekler ve Kadınlara Yönelik Güneş Gözlüğü Seçimi

Kadın ve erkeklerde güneş gözlüğü seçimi tamamen farklıdır. Çünkü erkeklerin yüz hatları kadınlara göre çok daha keskin ve belirgindir. Daha kemikli bir yüz Şekline sahip olmakla beraber bayanlar daha narin bir yüz Şekline sahiptir. Erkekler daha yuvarlak ve oval görünümlü güneş gözlüklerini tercih etmeliler. Bayanlar ise çoğunluk olarak köşeli ve şekilli güneş gözlüklerini tercih edebilir. Dikdörtgen kesim güneş gözlükleri de bayanlara çok yakışır.

Güneş gözlüklerinin fiyatları son derece geniş çaplıdır. Gözlüğün kalitesi, garanti süresi, malzeme türü, modeli ve tasarımı gibi etkenler güneş gözlüğü fiyatlarını belirliyor. Önemli olan hem tarzınızı yansıtacak düzeyde hem de uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz bir güneş gözlüğü satın almanızdır. Sizler de hem bütçenize göre fiyatlarda hem de kaliteli bir güneş gözlüğü satın almak istiyorsanız https://www.asaloptik.com.tr/yuz-sekline-gore-gunes-gozlugu-secimi sitesini ziyaret edebilir, buradan gözlük modellerini inceleyebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir