Zayıf Gösteren Kıyafetler

Zayıf görünmek her kadının en önemli çabasıdır. Kadın hangi kiloda olursa olsun daha zayıf görünmek, kilolarından kurtulmak ister. Bunun için her pazartesi başlanan diyetler, satın alınan ama hiç kullanılmayan, her evin vazgeçilmez aksesuarı koşu bantları, bisikletler tüm kadınlar için tanıdık gelecektir.

Modacılar Devrede

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Daha zayıf gözükmek için en acil çözüm, modacılardan gelmiştir. Modacılar bu yönde ürettikleri kıyafetler ve aksesuarlarla kadınların imdadına yetişmiştir. Kiloları gizleyici tarzda üretilen kıyafetlerin yanı sıra her türlü kıyafetin kullanım şekli de daha ince gözükmeye yarar sağlar. Giyilen gömleğin pantolon, etek içine sokulması yerine dışarıda bırakılması gibi.

Kıyafetlerin Doğru Kullanımı

Yırtmaçlı Kıyafet

Yırtmaçlı Kıyafet

Kadınlar kıyafetleri, doğru kullanamazsa, zayıf görünmek isterken daha da kilolu bir hale dönüşebilirler.  Uzmanlar ve kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak, zayıf görünme çabasındaki kadınlara şu önerileri verebiliriz; Öncelikle dar kıyafetlerden uzak durun. Özellikle dar pantolon ve etekler, büyük baseni tüm haşmetiyle ortaya çıkarır. Saçlarınızı düz tarayın ve büyük gözlük kullanın. Büyük gözlük, yüzün daha küçük algısını yaratır. Üst kıyafetlerinizi gömlek, tişört vb. pantolon, etek içine sokmayın. Üste bırakmak,  hem basen hem de göbeği örtecektir. Üst bölüm için uzun, alt bölüm için kısa ürünler seçin. Uzun gömlek, kısa etek, şort gibi. A form kıyafetler, dikine çizgiler ve siyah renk de size yardımcı olacaktır.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir