Zincir Kemer Şıklığı

Kış ayında da kıyafetlerinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Zincir kemerler, sizi hem zarif gösterir hem de oldukça şık. İnce hatlardan oluşan kemerleri farklı stillerde kullanabilirsiniz. Kumaş etek ya da pantolon ile kombinleyeceğiniz gibi spor şıklığınıza da ayrı bir hareketlilik getirir. Bu sezon zincir kemerlerde inci ve metal parça detaylarını da görebilirsiniz. Kıyafetlerinize hareket katacak aksesuar arayanlar için iyi bir seçimdir.

Zincir Kemer Trendi

İş hayatında ya da özel davetlerde kullanacağınız aksesuar seçimine çok dikkat etmek gerekir. Kumaş bol paça bir pantolon ve bele oturan ceket ile metal zincir kemer kombini yapabilirsiniz. Davetlerdeyse daha albenili görünmek için inci kemer kullanabilirsiniz. Sade bir kıyafet seçtiyseniz, aksesuarları doğru kullanarak kıyafetinizi daha alımlı hale getirin. Sade renklerden oluşan giysileri zincir kemerlerle süsleyerek kendinize farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Zincir kemerlerin bu yıl çok farklı tasarımlarını görebilirsiniz. Zarif kıyafetlerinize canlılık getireceği gibi deri giysilerinize de farklı bir konsept sağlayacak. Asi giyimi sevenlerin kurtarıcısı olan zincir kemerlerle görünümünüze daha cool bir hava katabilirsiniz. Dar kot pantolon ya da mini kot etekleri de zincir kemerlerle kullanabilirsiniz. Sokak modasında, davetlerde, ofis hayatında kullanacağınız kemerlerin birbirinden ilginç tasarımları bulunuyor. Kıyafetlerinizi daha göz alıcı hale getireceği gibi sizi de oldukça zarif ve etkileyici bir havaya büründürecek. Sezon modası bu yıl da oldukça canlı.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir