Beyaz Elbisenin Mucizesi

Beyaz her zaman saflığın temsilcisidir. Mezuniyet törenlerinde ya da nişan davetlerinde seçilen beyaz elbiseler sizleri tarz sahibi gösterir. Askılı ya da işlemeli kıyafetlerin beyaz ile buluşması her zaman sizleri daha göz alıcı hale getirir. Şifon ya da tüllerle süslenen kıyafetler ise girdiğiniz ortama damga vurmanızı sağlar.

beyaz elbise

beyaz elbise

 

Beyaz Elbise Büyüsü

Kıyafet seçimi yaparken özellikle beyazdan yana tercih kullanıyorsanız vücut şeklinize uygun modelleri seçmelisiniz. Renk olarak beyaz detayları belli eder. Sorunlu olan bölgeleriniz varsa beyaz elbise giyecekseniz tül ile kamufle edebilirsiniz. Beyazın sade tonları ile gecenin yıldızı olabilirsiniz.

Askılı, şifon ya da pileli beyaz elbiseler yaz ve kış ayında rahatlıkla giyeceğiniz modeller arasında yer alır. Mini etek, mini elbise olan tüm modeller bu yıl daha canlı tarz ve desenlerde. Beyaz elbiseler özellikle modern kıyafet ya da klasik kesimlerde her zaman tercih edilir. Beyazın büyüsü kıyafetlerinizi daha alımlı gösterir.

kısa beyaz elbiseler

kısa beyaz elbiseler

 

Beyaz kıyafetler özellikle davet ya da mezuniyet törenlerinde tercih edilir ve beyazın sağlığı kendini her zaman göz alıcı şekilde belli eder. Kısa, pileli, şifon ve dantelli modelleri bu sezon beyaz rengin albenisinde göreceksiniz. Açık pudra rengi ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Sade takılar ve pul ya da işlemeli çantalar ise beyaz elbiseler ile her zaman şık bir tarz yaratır. Sade ve modern tasarımlardan oluşan beyaz elbiseler bu yılın en gözde modelleri arasında yer alıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir