Ekran Kartında Radeon RX 480 Farkı

Teknoloji piyasasında yaşanan gelişmeler, insanların takip edemeyecekleri bir düzeye geldi. Öyle ki her gün yaşanan yenilikler teknoloji tutkunlarının alacakları ürünler konusunda da çaresiz bırakabiliyor. Ülkemizde bilgisayar oldukça yaygın kullanıma sahiptir. Bilgisayar teknolojisinde yaşanan gelişmeler elbette ki bilgisayarın donanımsal parçaları ile entegrelidir.

AMD Radeon RX 480

AMD Radeon RX 480

Bilgisayar donanımları içerisinde gelişme gösteren donanım parçalarından birisi olan ekran kartı, bilgisayardaki görsellik kalitesini gözler önüne serer. Bu konuda en dikkat çeken ekran kartı markası olan AMD Radeon geliştirdiği RX 480 modeli ile rakiplerine karşı farkını yeniden ortaya koydu.  Teknoloji mağazalarında ve internet adreslerinde yüksek çözünürlüklü oyunlar için satılan ekran kartları kullanıcıların ceplerini yakıyor idi.

AMD Radeon RX 480 Özellikleri Nelerdir

Ancak, Radeon RX 480 geliştirdiği ekran kartı modeli fiyat olarak son derece makul olup, performansı da son derece yüksektir. 1080p’de muhteşem performans sergileyen ekran kartı, 2K için de sonra derece uygun performans sergilemektedir. Ekran kartı uygun fiyatlı VR ready çözümü sunarak bilgisayar kullanıcılarını sıkıntılı süreçten kurtarıyor.

ekran kartı

ekran kartı

Ürünün artı yanları böyle iken eksi olan yanları da maalesef yük altında sesli çalışan ürün olması ve ısınıyor olmasıdır. AMD Radeon RX 480 ekran kartı Full HD ve 2K çözünürlükte çalışmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için adeta biçilmiş kaftandır.  Uygun fiyata yüksek performans gösteren bir ekran kartı arıyor iseniz AMD Radeon RX 480 tam da aradığınız ekran kartı modelidir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir