Ferah Bir Evde Yapılması Gerekenler?

Evinizin yıllardır aynı dekor içerisinde olmasından artık sıkıldığınızı düşünüyor, farklılığa gitmek ve güzel bir değişiklik ile beraber fazla kesenizi de sıkmadan harikalar yaratma peşindeyseniz, sizlere bazı basit önerilerle beraber güzel bir eve sahip olabileceğiniz konusunda yardımcı olmak istiyoruz.


Evinizde odanızın 4 duvarından birisini ayrı bir renge boyamak ister misiniz? Odanızın 3 duvarının aynı renkte (önerilen beyaz) kalmasıyla beraber, 4. Duvarınızın rengini de istediğiniz, sevdiğiniz bir renge boyamak ister misiniz? Bu sayede odada güzel bir dekoratif oluşturabilirsiniz.
Canlı renklere sahip saklama kutuları dediğimiz kutular içerisine el işlerinizden gazetelere kadar etrafta “karaltı” denilebilecek olan eşyalarınızı koyarak, ortam içersine de şıklık kazandırarak bu şekilde güzel bir dekor da katabilirsiniz.
Kitaplarınızın nefes alabileceği bir kütüphane oluşturun. Kitaplarınızın sıkıştırılarak konulduğu kütüphanede düzenlemeye giderek, aynı renkte ya da aynı boyda ki kitapları bir araya toplayarak güzel bir hava katabilirsiniz.
Evinizde eğer çiçek bulunmuyorsa, bitki ve çiçeklerle beraber evinize canlılık katabilir, evinizde yeşili en güzel biçimde bu şekilde temsil edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir