Sirkenin Gücünden Cildinizde de Yararlanın

Sirke, cilt bakımında çok etkili ve çok tercih edilen bir üründür. Özellikle cilt lekelerine karşı ispatlanmış bir etkisi bulunduğundan, kadınların bu konudaki favorileri arasındadır.

bakım

bakım

Sirkeyle Kendi Kürünüzü Hazırlayın

Yaz aylarında ne kadar dikkat ederseniz edin, bir şekilde güneşin zararlı ışınlarına maruz kalabiliyorsunuz. Bu ışınlar da yüzünüzde, omuzlarınızda, göğsünüzde hatta sırtınızda lekelere sebep oluyor. Böyle durumlarda her zaman profesyonel bakımlar yeterli olmayabiliyor. Evet, onların da etkisi büyük ancak yanında destek bir güç uygularsanız daha hızlı ve kesin sonuçlar alırsınız. Bu destek gücün adı her zaman pahalı bakım kremleri ya da tonikler değildir. Evde mutfağınızda bulunan malzemelerle kendi maskenizi kendiniz hazırlayabilirsiniz.

sirke

sirke

Sirkeyi limon suyu ve çok az bir su ile karıştırıp kremsi bir görüntü elde ettiğinizde lekelerin üzerine sürmeye hazır hale gelmiş demektir. Bu uygulamayı gece yatmadan önce yapmanız en doğru zaman olacaktır çünkü hemen yıkamak yerine sabaha kadar cildinizde kalmasına izin verebilirsiniz. Böylece daha etkili olacaktır. Sabah kalktığınızda da kolaylıkla yıkayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir