Son Çıkış Dizisi

TRT ekranlarının yeni gençlik dizilerinden biri olan Son Çıkış dizisi uyuşturucu, alkol ve buna benzer madde bağımlılığı ile çıkmaza düşmüş gençleri tekrardan topluma kazandırma çabalarını konu alıyor.

Estet Film yapımcılığının üstlendiği Ayhan Özen yönetmenliğindeki Son Çıkış dizisi ilk bölümünü 15Temmuz Çarşamba günü yayınladı. Genç ve yetenekli oyucu kadrosu ile dikkat çeken Son Çıkış dizisi konusu itibari ile merak uyandırıyor.

Son Çıkış Dizisi

Son Çıkış Dizisi

Sokakların Karanlık Yönleri

Dizideki hikâye İstanbul’un kenar bir mahallesinde başlar. Bir anlık hata yüzünden Kenan, Cesur ve Zeynep arasında yaşanan hırs, tutku, pişmanlık dolu serüvenleri ile birlikte İmam Yusuf ve Öğretmen Neslihan’ın gençleri “bir kereden bir şey olmaz” ile kandıran ve onları bataklığa götürerek umutsuzluğa düşüren insanlardan kurtarma çalışmalarını konu alıyor.

Sokaklarda kuytu yerlerde yaşayan, hayata küsmüş ve kimsenin elinden tutmadığı yorgun ve üzgün yüzlerin tekrardan hayata dönüştürülme çabaları ve aslında bu çocukların içlerinde her zaman bir yardım elini beklediklerini gösteriyor. Yolda yürürken fark edilmeyen belki de yüz çevrilen bu çocuklar için hayata tekrardan tutunma şansı hala var mı?

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir