Tutar mı Tutar Dizisi Erken Final

Show TV ekranlarının yaz sezonuna özel dizileri arasında yer alan Tutar mı Tutar dizisi de Fabrika Kızı dizisi gibi erken bir final yapmaya hazırlanıyor. Paşhan Yılmazel ve Ceyda Ateş gibi genç ve ünlü oyuncuların başrollerde yer aldığı dizi çiçeği burnunda bir dizi olarak nitelendiriliyordu.

Leyla ile Mecnun hayranlarının seveceği tarzda bir dizi olan Tutar mı Tutar’ın ilk iki bölümünün reyting sonuçlarında tutunamadığını ortaya çıktı.

Tutar mı Tutar Dizisi Erken FinalTutar mı Tutar Dizisi Erken Final

Tutar mı Tutar Dizisi Erken Final

Cuma akşamları yayınlanan dizinin ilk bölümü Total olarak 38. AB’de ise 40. oldu. Dizinin ikinci bölümünde ise işler daha iyi gitmesi gerekirken daha da kötüye gitti ve Totalde 67. sırada olan dizi AB grubunda 45. sırada yer aldı. Dizinin iki haftalık reyting sonuçlarına bakılarak erken final yapılmasının daha doğru bir karar olacağına karar verildi.

Yayın saati değişen dizinin 3. bölümü 23:15 saatinde yayınlandı. 4. ve son bölüm ise aynı saatte ekranlara olacak.

Tutar mı Tutar Dizisinin Konusu

Tutar mı Tutar Dizisi Final

Absürd komedi tadında olan bu dizi yakın arkadaş olan Cemal ve Ayhan’ın bir gün uyandıkları zaman kendilerini mahalle temalı bir dizinin başrollerinde bulmalarını işliyor.

İki kafadar bu mahallede daha önce tanımadıkları karakterleri, aşkları ve düşmanları ile karşı karşıya kalırlar. Dizideki kötü adam Kemal ise başlarına bela olacaktır. Cemal ise Kemal’in kızı Süreya’ya büyük bir aşk beslemeye başlamıştır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir