Yaz’ın Öyküsü dizisi

Ülkemizde neredeyse her yeni günde yeni bir televizyon dizisi yayına başlıyor. Özellikle yaz sezonunda izlenmek üzere yayınlanan diziler, güz sezonuna göre biraz daha sade konular içeriyor. Ama tabii ki yaz mevsiminin doğasına uygun bir şekilde, diğerlerine göre biraz daha enerjik ve renkli oluyor. Yaz’ın Öyküsü dizisi de, genç oyuncu kadrosu ve orijinal senaryosuyla bu sözünü ettiğimiz dizilere örnek teşkil ediyor.

Yaz’ın Öyküsü dizisi

Yaz’ın Öyküsü dizisi

Yüksek tansiyonlu bir girizgâh yaparak izleyenlerin dikkatini çeken Yaz’ın Öyküsü dizisindeki Yaz karakterini, Ece Çeşmioğlu oynuyor. Hikâyenin ilk ve en temel düğümü, annesiz olduğu için çocuk esirgeme tarafından büyütülen Yaz’ın tesadüfen annesini bulmasına dayanıyor. Bunun dışında da son derece karmaşık bir ilişki ağının işlendiği dizide, tansiyon bir hayli yüksek.

Yaz’ın Öyküsü oyuncuları

Bu dizinin oyuncuları da, tıpkı senaryosunda olduğu gibi gayet hareketli ve ateşli bir performans sergiliyor. Yaz’ın Öyküsü dizisinde en çok öne çıkan karakterlere baktığımızda, genç yaşına rağmen Yaz’ın annesi rolündeki Vildan Atasever’i görüyoruz. Dizide umut adıyla rol bulan Atasever’in yanı sıra, Mert rolüyle de Tansel Öngel bulunuyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir